Strona w trakcie zmian. http://stara.zs2.wroclaw.pl/ -dawna wersja.
 

WROCŁAWSKA SAMOCHODÓWKA

Zespół Szkół nr 2

Technikum nr 2
 im. I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2
ul. Borowska 105

50-551 Wrocław

Sekretariat dyrektora

71 798-68-95
fax. 71 798-43-95
sekretariat.zs02@wroclawskaedukacja.pl

warsztaty@zs2.wroclaw.pl

Podstawowa Stacja Kontroli
Pojazdów DW/001/P

Stacja czynna:
pn-pt w godzinach 7:00-19:00

sobota w godzinach 7:00-14:00

tel. 71 336 25 14

tel. 71 798 68 95 wew 152

skpMOŻLIWA PŁATNOŚĆ KARTĄ 
więcej

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin

Antosz Emilia

Wtorek

12:30 - 13:15

Bielecki Krzysztof

Wtorek

7:10 – 7:55

Borowska Marzenna

Poniedziałek

12:00 – 13:00

Bojda Beata

Czwartek

10:40 – 11:25

Dąbrowska Danuta 

Środa

11:35 – 12:20

Domagała Jan 

Poniedziałek

14:15 – 15:00

Domagała Magdalena

Piątek

9:40 – 10:25

Doraczyński Krzysztof

Poniedziałek

11:35 – 12:20

Dąbrowska Danuta

    Poniedziałek

11:35 – 12:20

Dziura Kamil

Piątek

10:40 – 11:25

Gierz Mariusz

Wtorek

14:15 – 15:00

Hamberg Małgorzata

Wtorek

8:50 – 9:35

Karch Beata

Piątek

12:30 – 13:15

Kędzierska Dorota

Wtorek

14:15 – 15:00

Kihan-Stanson Małgorzata

Poniedziałek

9:40 – 10;25

Klaczkowska Teresa

Piątek

8:50 – 9:35

Kłęk Jarosław

Piątek

11:45 - 12:30

Koć-Wachowiak Ewa

Poniedziałek

12:30 – 13:15

Kowalski Arkadiusz

Wtorek

8:50 – 9:35

Kuzyszyn-Grotowska Magdalena

Wtorek

11:35 – 12:20

Królikowska Anna

Wtorek

9:40 – 10:25

Krupiński Andrzej

Wtorek

11:35 – 12:20

Kudźma Arkadiusz

Czwartek

8:50 – 9:35

Kuś Roman

Czwartek

12:30 – 13:15

Maksymowicz Tomasz

Wtorek

8:50 – 9:35

Matuszczyk Robert

Piątek

13:25 – 14:10

Ruziewicz Zbigniew

Środa

9:40 – 10:25

Rzewuska-Salamon Dorota

Wtorek

11:35 – 12:20

Sady Dominik

Piątek

12:30- 13:15

Sikora Monika

Wtorek

10:40 – 11;25

Sofińska Anna

Piątek

11:35 – 12:20

Stachowiak-Doruch Anna

Wtorek

9:40 – 10:25

Stachurska Grażyna

Czwartek

9:55 – 10:45

Stramski Mariusz

Środa

15:05 – 15:50

Szadura Magdalena

Piątek

10:40 - 11:25

Śnieżyński Przemysław

Czwartek

12:30-13:15

Szygulska Anna

Wtorek

13:30 – 14:10

Wanecka Sławomira

Poniedziałek

11:35 – 12:20

Wiśniewska Anna

Czwartek

11:35 - 12:20

Wnęk Sławomir

Piątek

12:30 - 13:15

Zakrzewska Ewa 

Poniedziałek

8:00 – 8:45